МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «АНАЛІЗ ТА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ХУДОЖНЬОГО ТЕКСТУ: ПРОБЛЕМИ, СТРАТЕГІЇ, ДОСЛІДИ»

Conference 111-12 травня на факультеті іноземної філології НПУ імені М.П.Драгоманова відбулася перша Міжнародна наукова конференція «Аналіз та інтерпретація художнього тексту: проблеми, стратегії, досліди». Понад 70 науковців з різних країн (Білорусії, Італії, Росії, Франції, України) представили доповіді, у яких було розкрито широкий спектр сучасних аналітичних методів та інтерпретаційних стратегій роботи з художніми текстами. Динаміка розвитку науки ХХ ст. і взаємодоповненість іманентного та контекстуального аналізу літературного твору; світобудуючий потенціал художнього слова та художній світ твору і автора; жанрові, індивідуально-авторські, метро-ритмічні контексти прочитання окремих творів світової класики і сучасної літератури; місце реального та історичного коментаря в аналітиці текстів; сучасні літературознавчі розвідки у викладацькій практиці – таке коло проблем було охоплено під час роботи конференції.

Conference 2Плідному діалогу сприяло й те, що формат роботи передбачав можливість обговорення кожного виступу, і активність аудиторії засвідчила, що проблематика представлених розвідок є вкрай актуальною. Сподіваємось, що започаткований кафедрою російської та зарубіжної літератури діалог філологів буде продовжуватися, а конференція «Аналіз та інтерпретація художнього тексту: проблеми, стратегії, досліди» стане традиційною науковою подією у нашому університеті.

5119662
5119662

Server Time: 2019-01-24 05:59:43

На сайті один гість та відсутні користувачі