Круглий стіл на честь 20-річчя кафедри романо-германської філології

22 березня 2018 року о 14.00 відбудеться Круглий стіл, присвячений 20-річчю заснування кафедри романо-германської філології. Тема: «Романо-германські мови у міжкультурному просторі: досягнення та перспективи»
Місце проведення ауд. 5-8

Програма круглого столу

20 років кафедрі романо-германської філології

Швидко, як один день, промайнули 20 років існування нашої кафедри, однієї з найбільших в університеті. З гордістю говоримо, що ми - це кафедра романо-германської філології факультету іноземної філології НПУ ім. М. П. Драгоманова під керівництвом нашого улюбленого завідувача Вінічук Л.С.
   Ніби нещодавно розпочинали свою професійну діяльність, об’єднавши в наш колектив талановитих викладачів французької, німецької, іспанської та італійської мов. Ми ніколи не забудемо наших педагогів - наставників, які допомагали робити перші кроки нашого становлення. Це такі яскраві особистості, як Яременко О.В., Лазова М.О., Мокрієва Н.Г., Вінічук Л.С., Єленіна З.І., Науменко В.Д., Гудович Л.А. У них ми навчились бути справжніми викладачами, які на своїх заняттях не лише навчають різних мов своїх студентів, а також виховують в них найкращі та дуже цінні людські якості – чесність, справедливість, уміння дружити та любити.
   Підсумком 20 річної діяльності є успішні кар’єри наших випускників. Кафедра романо-германської філології - великий та дружній колектив, де кожен викладач – це неповторна та талановита особистість, а разом ми – велика команда, яка готова працювати з повною віддачею і проводити заняття на високому професійному рівні.
   Звичайно, успіхам ми всі завдячуємо Ліні Станіславівні – прекрасній жінці та керівнику. Вона наша берегиня та приклад у всьому. 20 років Ліна Станіславівна об’єднує нас таких різних, навчає, допомагає і просто любить.
   Цей рік особливий, ми святкуємо 20 річчя кафедри, а скоро відсвяткуємо ювілей, Ліни Станіславівни. Тому зараз просто кажемо слова вдячності Вам, Ліно Станіславівно, за ці 20 прекрасних і довгих років. Ми Вас обожнюємо і маємо честь працювати під Вашим керівництвом. Це були лише перші 20, наступні будуть ще успішнішими. Тож будемо продовжувати нашу діяльність і пам’ятати просту людську істину: Лиш той студентів зможе научити, хто зможе і предмет, і їх любити!

Науково-педагогічний колектив
кафедри романо-германської філології