Підсумки наукової конференції

Підсумки студентської наукової конференції

IMG 20180330 130110

30 березня 2018 року на факультеті іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулась регіональна студентська наукова конференція «ФУНКЦІОНУВАННЯ МОВНИХ ОДИНИЦЬ У ХУДОЖНЬОМУ ТА МАСМЕДІЙНОМУ ДИСКУРСАХ».
У конференції взяли участь 60 студентів з різних спеціальностей факультету іноземної філології, а також з факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова та інших вищих навчальних закладів України – НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», ДНУ імені Олеся Гончара, ЧНУ імені Богдана Хмельницького.
На урочистому відкритті конференції студентів привітали завідувач кафедри слов'янських мов, д.філол.н., проф. Ю.В. Кравцова та завідувач кафедри загального мовознавства і германістики, д.філол.н., проф. А.В. Корольова.
На пленарному засіданні з цікавими доповідями та презентаціями виступили:
1. Бузина Марія (1арМ) «Способи і засоби вербалізації категорії фемінності в англомовних глянцевих журналах» (науковий керівник – д.філол.н., проф. А.В. Корольова).
2. Бегар Оксана (45іт) «Особливості італійських рекламних текстів» (науковий керівник – ст. викл. О.А. Пільгуєва).
3. Гузенко Тетяна (11східМ) «Моделі оказіонального словотворення як фрагмента фентезійної картини світу Урсули Ле Гуїн» (науковий керівник – д.філол.н., проф. А.В. Корольова).
4. Тютюнник Людмила (11пМ) «Функціонування англійських реалій і специфіка їх перекладу (на матеріалі телесеріалу “Шерлок”)» (науковий керівник – к.філол.н., доц. О. М. Алексєєва).

Учасники конференції брали активну участь в обговоренні доповідей.
Секційні засідання проводилися на базі кафедр: слов'янських мов (організатор конференції); загального мовознавства і германістики; філософії мови, порівняльного мовознавства та перекладу.
Регіональна студентська наукова конференція «Функціонування мовних одиниць у художньому та масмедійному дискурсах» пройшла на достатньо високому науковому рівні. Результати її роботи відображено у програмі конференції та будуть опубліковані у збірнику тез доповідей.
Дякуємо всім студентам і науковим керівникам за участь у конференції!

IMG 20180330 123918

IMG 20180330 130002IMG 20180330 130532