Міс-НПУ 2019

30 травня 2019 року , в Tao Event Hall , відбулася найочікуваніша подія Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова – « Міс НПУ – 2019»

16 чарівних конкурсанток з різних курсів та спеціальностей змагалися за титул «найгарнішої».
     Наш факультет представила запальна та харизматична Альона Сєранова , яка зуміла поєднати в собі  наполегливість, щирість, творчість та нарешті , жіночу красу.

IMG_20190618_165317_558.jpgIMG_20190618_165314_274.jpg

Оцінювало наших красунь високоповажне жюрі : професор, доктор філософських наук, завідувач кафедри етики та естетики НПУ ім. М. П. Драгоманова – Андрущенко Т.І. ; переможниця « Міс-Київ2019» - неймовірна Червона Наталія; блогер та організатор масштабних конкурсів на YouTube Дмитро Пашневський; власниця модельного агентства « Passagi models » - Тетяна Марковська.На початку конкурсу вступне слово мав ректор НПУ ім. М. П. Драгоманова – Андрущенко В. П.,який побажав дівчатам успіхів і запевнив , що його студенти – найкращі!

Сам конкурс проходив у 4 етапи :

I. «Візитівка»
Кожна з дівчат за хвилину мала презентувати себе з кращої сторони. Деякі конкурсантки проявили
креатив та змонтували відео-візитку.
ІІ. «Конкурс талантів»
Саме тут у юних красунь була змога розкрити та показати свої вміння. Танці , кавери та навіть
авторські пісні лунали зі сцени столичного клубу.
ІІІ. «Питання-відповідь»
Методом жеребкування , учасниці по черзі відповідали на запитання , яке вони витягли. Цікаво було
почути відповіді на питання : « Чи існує справжнє кохання?» , « Які три бажання ви би загадали? » або « Чому саме себе ви вважаєте унікальною?» .
ІV. « Конкурс бікіні»
Це був найспокусливілий конкурс , у якому оцінювалась фізична підготовка , харизма та пластичність.

У перервах між етапами конкурсу , виступили такі зірки як :Дмитро Волканов ( фіналіст Х фактору) ; CODANE , ENELY та DJ Maks Radionov .

За результатами голосування жюрі , переможницею « Міс НПУ - 2019» стала тендітна та зворушлива КОЗУЛІНА КСЕНІЯ , студентка І курсу ФСІО , за спеціальністю тифлопедагог.

Факультет іноземної філології щиро вітає її з перемогою і бажає сил та наснаги до нових звершень!
          Першою Віце-міс стала студентка історичного факультету – ТИЩЕНКО ЮЛІЯ.

Звання Другої Віце-міс отримала дівчина з факультету філософії та суспільствознавства – СОЛОВЕЙ МИРОСЛАВА.

Крім того , кожна з учасниць отримала свій унікальний титул. Серед таких були : «Міс глядацька симпатія» , «Суперстар» , «Королева ночі» , « Шалена імператриця» , «Фантистична жінка» , « Молода вовчиця» , якою стала наша прекрасна Альона .
      Кожна з учасниць отримала круті подарунки від бренду « Zarina» , а переможниця ще й квиток до Говерли.

Server Time: 2019-07-20 03:04:18